Folkebladet for Glostrup og Vestegnen A/S
Glostrup Torv 6, 2600 Glostrup
Tlf: 43 96 00 31
Fax: 43 63 28 41
isdn: 43 46 28 50
Reg nr. 60.513
E-mail: folkebladet@folkebladet.dk
E-mail annoncer: dtp@folkebladet.dk

 

Medarbejdere:

Mette Hviid Togsverd
Adm. direktør
Ansv. redaktør
Direkte: 43 46 67 33
Email: mette@folkebladet.dk
Heiner Lützen Ank
Redaktør
Redaktionel ansvarlig for Brøndby og Vallensbæk
Direkte: 43 46 67 22
Email: heiner@folkebladet.dk
Jesper Ernst Henriksen
Journalist
Redaktionel ansvarlig for Glostrup
Direkte: 43 46 67 24
Email: jesper@folkebladet.dk
Mette Agner Clausen
Produktion
Direkte: 43 46 67 25
Email: mac@bha.dk
Jan Sørensen
Salgschef
Direkte: 43 46 67 35
Mobil: 24 82 38 32
Email: jan@folkebladet.dk
Charlotte Sørensen
Mediekonsulent
Direkte: 43 46 67 20
Mobil: 53 55 50 98
Email: charlotte@folkebladet.dk
Lars Pedersen
Mediekonsulent
Direkte: 43 46 67 06
Mobil: 51 79 00 46
Email: lars@folkebladet.dk
Mette Brønnum
Regnskabschef
Direkte: 43 46 67 26
Email: mbr@folkebladet.dk
Anette Hansen
Regnskabsassistent
Direkte: 43 46 67 33
Email: anette@folkebladet.dk
Lisa Pedersen
Regnskabsassistent
Direkte: 43 46 67 34
Email: lisa@folkebladet.dk
Top