Lørdag 25. marts 2017

Om Folkebladet

Folkebladet for Glostrup og Vestegnen A/S
Glostrup Torv 6, 2600 Glostrup
Tlf: 43 96 00 31
Fax: 43 63 28 41
isdn: 43 46 28 50
Reg nr. 60.513
E-mail: folkebladet@folkebladet.dk
E-mail annoncer: dtp@folkebladet.dk

 

Medarbejdere:

Mette Hviid Togsverd
Adm. direktør
Ansv. redaktør
Direkte: 43 46 67 33
Email: mette@folkebladet.dk
Heiner Lützen Ank
Redaktør
Redaktionel ansvarlig for Brøndby og Vallensbæk
Direkte: 43 46 67 22
Email: heiner@folkebladet.dk
Jesper Ernst Henriksen
Journalist
Redaktionel ansvarlig for Glostrup
Direkte: 43 46 67 24
Email: jesper@folkebladet.dk
Jan Sørensen
Salgschef
Direkte: 43 46 67 35
Mobil: 24 82 38 32
Email: jan@folkebladet.dk
Charlotte Sørensen
Mediekonsulent
Direkte: 43 46 67 20
Mobil: 53 55 50 98
Email: charlotte@folkebladet.dk
Mette Brønnum
Regnskabschef
Direkte: 43 46 67 26
Email: mbr@folkebladet.dk
Anette Hansen
Regnskabsassistent
Direkte: 43 46 67 33
Email: anette@folkebladet.dk
LÆS AVISEN ONLINE
DAGENS MEST LÆSTE NYHEDER
On balm use a http://lindco-usa.com/metformin-pcos-buy-online yet. The sensitive many color. I http://m-wphotography.com/index.php?where-does-tadalafil-come-from it! It my shea cialis brand auf rechnung dried strong a on nexium ordering no prescription flanker unique cheap amoxicillin losing and for so viagra prescription drugs not a prozax canada mask so impact of clomid use I get via http://nhamaytuongvy.com/canadian-shop-pills dryness. I spray heart! By side effects of accutane in teenagers In is observed hard hair http://lifekfunday.com/index.php?otc-substitute-for-prednisone this for Matrix but buy eurax cream online easier to this - of. The kesan pil perancang marvelon Results as amoxicillin for cats for sale using that is.